DR C TUNA SUN SCIENCE BRONZING OIL SPF 6

farmasiadmin
Read Time1Second

Dr.C.Tuna Масло за брзо потемнување, SPF6,115 ml.Поттикнува производството на меланин во кожата, го забрзува добивање на долготраен темен тен.Благодарение на витамин Е и маслото од морков дава мала заштита од сонце, хидатира и негува. Употреба:Обилно се нанесува на телото по пливање и изложување на сонце и добро се масира додека во потполност не се впие во кожата.

Моментална цена: 459/ 169 денари.

0 0
0 %
Happy
0 %
Sad
0 %
Excited
0 %
Angry
0 %
Surprise
Next Post

FARMASI NATURELLE OLIVE OIL HAND CREAM 75 ML

Вид на производ: крем за раце Природна крема за раце со природно масло од маслинка,75 ml. Моментална цена: 49 денари