Next Post

DR C TUNA SUN SCIENCE BRONZING OIL SPF 6

Dr.C.Tuna Масло за брзо потемнување, SPF6,115 ml.Поттикнува производството на меланин во кожата, го забрзува добивање на долготраен темен тен.Благодарение на витамин Е и маслото од морков дава мала заштита од сонце, хидатира и негува. Употреба:Обилно се нанесува на телото по пливање и изложување на сонце и добро се масира додека […]