Pferde Balsam Dr-Tuna

farmasiadmin

Комбинација од Див Костен (коњски костен), Кантарион, Пеперминт, Ментол и етерични масла што ја подобруваат циркулацијата, редуцираат проширени вени и испукани капилари.Кантарионот има антивоспалителни својства, ги релаксира мускулите и ги олеснува болките во ткивата. Must have производ за секој дом. Моментална цена август 2019: 129 денари.

DR C TUNA SUN SCIENCE BRONZING OIL SPF 6

farmasiadmin

Dr.C.Tuna Масло за брзо потемнување, SPF6,115 ml.Поттикнува производството на меланин во кожата, го забрзува добивање на долготраен темен тен.Благодарение на витамин Е и маслото од морков дава мала заштита од сонце, хидатира и негува. Употреба:Обилно се нанесува на телото по пливање и изложување на сонце и добро се масира додека […]