Pferde Balsam Dr-Tuna

farmasiadmin

Комбинација од Див Костен (коњски костен), Кантарион, Пеперминт, Ментол и етерични масла што ја подобруваат циркулацијата, редуцираат проширени вени и испукани капилари.Кантарионот има антивоспалителни својства, ги релаксира мускулите и ги олеснува болките во ткивата. Must have производ за секој дом. Моментална цена август 2019: 129 денари.

DR C TUNA SUN SCIENCE BRONZING OIL SPF 6

farmasiadmin

Dr.C.Tuna Масло за брзо потемнување, SPF6,115 ml.Поттикнува производството на меланин во кожата, го забрзува добивање на долготраен темен тен.Благодарение на витамин Е и маслото од морков дава мала заштита од сонце, хидатира и негува. Употреба:Обилно се нанесува на телото по пливање и изложување на сонце и добро се масира додека […]

Ruya – Месечева Соната

farmasiadmin

Специјално Адриатик Издание RUYA ќе Ве освои со најсензуалната комбинација на моќен јасмин и мистериозната Тубероза. Суптилната нота на топло какао на единствен начин ја заокружува оваа мирисна композиција која ги буди Вашите сетила Шармантна цветно-ориентална категорија на мирис. Моментална цена: 249 денари

Goya Special Edition

farmasiadmin

Незаборавна – како Goya Парфемот An addictive perfume which hypnotizes with the passionate vanilla and gentle orchid at the deep notes. Try the magic, really happy fragrance Goya Farmasi – a fragrance that was created to give a sincere joy and true love! Light aroma with spring floral notes. Ideal […]